RENT A CAR

Apartamente Kuč

Bar, 17 Mila Damjanoviča, Bar 85000, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 1130 Vizita: 45466

Numri i pyetjeve: 1130 Vizita: 45466

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamentet janë të vendosura në një pjesë të qetë të Tivarit të quajtur Šušanj. Ne jemi rreth 200m larg nga plazhi, i cili është rreth 5 minuta në këmbë. Plazhi gjithashtu ka një pyll të bukur me pisha, i cili është shumë shërues. Të gjitha apartamentet kanë: hyrje të veçantë, kuzhinë, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar, internet, TV dhe parkim. Për mysafirët që vijnë me tren ose autobus, ne ofrojmë transport falas.

Dyqanet dhe restorantet më të afërta ndodhen vetëm 200m nga shtëpia jonë. Ne jemi gjithmonë në dispozicionin tuaj. Mirëseardhje!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 843 980

Emri i pronarit

Anđelka Kuc

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën