RENT A CAR

Apartamente DELIBASIC

Bar, 21 Ul.I Bokeljske Brigade, Бар, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 3256 Vizita: 144609

Numri i pyetjeve: 3256 Vizita: 144609

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamente Delibasic janë të vendosura në vendbanimin turistik Susanj, mbi plazhin kryesor nga të cilat ne jemi 280 m larg. Shëtitore është unike dhe e njohur nga pyjet me pisha natyrore.

Në afërsi të menjëhershme ka treg-30m, buke, pizza-30m, farmaci-150m dhe restorante-200m.

Ne ofrojme 5 apartamente me nje dhome gjumi prej 45 m2 (3 + 2 shtreter) + 1 studio me siperfaqe 35 m2 (3 shtreter). Prona ka nje oborr te madh te mbyllur me hapesira parkimi, gjithashtu ne katin perdhe te shtepise kemi nje kuzhine te madhe verore me hije natyrore përdorim, grilë, ...

Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar, kanë TV dhe qasje në internet.

Çmimi për një apartament natë në korrik dhe gusht është nga 30e (varësisht nga numri i mysafirëve).

Çmimi për një apartament natë në qershor dhe shtator është nga 20e (varësisht nga numri i mysafirëve). Ne shpresojmë që ju do të na vizitoni dhe të gëzojnë qëndrimin tuaj me ne.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 280m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38263203922

Emri i pronarit

delibasic rajko

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën