RENT A CAR

Pension Aksa

Ulqini, 312 Velika plaza Rt Đerane Port Milena, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 277 Vizita: 7413

Numri i pyetjeve: 277 Vizita: 7413

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

 • RE
 • Pension Aksa ndodhet në një plazh të madh 150 metra nga plazhi. Në ndërtim ka një restorant ku shërbejmë të gjitha llojet e Spas detare dhe kuzhinë tradicionale. Dhoma ka një ballkon me ajër të kondicionuar, frigorifer, internet vaske.

  Lexo më shumë

  Njësitë e akomodimit

  Vend

  Në qendër të qytetit: 3500m

  Në plazh: 150m

  Në dyqan: 30m

  Objektet e fundit të shikuara

  Kontakt direkt me pronarin

  Kontaktoni pronarin

  Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

  nights (
  -
  )

  Thirrni pronarin

  +38269324949

  +38230455094

  Emri i pronarit

  Mirsad Bakalli


  Kushtet e rezervimit

  Pagesa paraprake obligative: 30%

  Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

  Detajet e pagesës

  Dërgo kërkesën