RENT A CAR

Shtëpia pushimi 8 persona (4 dhoma)

Sutomore, 168 Partizanski Put, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1686 Vizita: 111651

Numri i pyetjeve: 1686 Vizita: 111651

Shtoni në të preferuarat

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

I qira një shtëpi të plotë për 8 persona (4 dyshe) dhoma me ajër të kondicionuar me kuzhinë dhe banjo. Shtëpia është 2-3 minuta larg. Nga plazhi me makinë, rëra ka rreth 10 minuta. Parkimi ofrohet. Shtëpia është e vendosur përgjatë rrugës kryesore, nuk shkon deri në kodër siç është zakonisht rasti kur është fjala për të marrë me qera shtëpitë në Sutomore. Mundësia e marrjes me qira të gjithë shtëpisë të përshtatshme! me kusht që:

-Linen,

kuzhinë me dhomë ngrënie dhe takëm dhe përgatitjen e enëve, -2 klimatizues,

-4 dhoma (8 shtretër),

-tv me kabllo,

-terra me një tavolinë të madhe dhe stola për pushim,

- oborr i ndërtuar,

-2 hapësira parkimi,

- Liri e plotë gjatë qëndrimit në shtëpi (qëndroni në shtëpi në shtëpinë tuaj gjatë gjithë kohës së pushimeve tuaja) ..

QERSHOR DHE SEPTEMBER VEOMA FAVORABLE !!!

Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 25m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 262 291

Emri i pronarit

Marko Kekovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën