RENT A CAR

Apartamente LOTOS

Ujërat e mira, Dobre Vode

Numri i pyetjeve: 2306 Vizita: 67864

Numri i pyetjeve: 2306 Vizita: 67864

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Dëshironi të kaloni pushimet tuaja dhe të ndiheni si në shtëpinë tuaj, të keni komoditet të plotë dhe të ndjeni klimën e vërtetë mesdhetare, Apartamente LOTOS janë zgjedhja juaj e drejtë.

E vendosur në fshatin Dubravë, pranë rrugës kryesore, në një nga pjesët më të bukura të bregdetit malazez, plazhi Veliki Pijesak, vetëm 10 km nga Bar, Apartamente LOTOS, frymëzohen nga fryma e Mesdheut. Nga tarracën tonë me kafe në mëngjes dhe pasdite xhami verë, ju do të merrni një pamje të pabesueshme të detit blu ose të bukur të diellit.

Ne ofrojmë: 10 dyshe, 12 dhoma gjumi, 3 dhoma me katër krevate, 6 apartamente me dy dhoma gjumi dhe tre apartamente me dy dhoma. Me madhësinë dhe pajisjet e tyre, edhe mysafirët më emocionuese do të kënaqin dhe do t'u sigurojnë atyre komoditet të plotë gjatë qëndrimit në to. Apartamente janë të pajisura me mobilje moderne, mini kuzhine, ajer te kondicionuar, TV satelitor, internet Wi-Fi, të gjithë mysafirët tanë kanë mundësinë të përdorin një pishinë të vendosur brenda kafenesë, pranë apartamenteve tona ku ju mund të rifreskoni veten në të ftohtë gjatë verës pije. Gjithashtu, për të gjithë mysafirët tanë që vijnë me makinën e tyre, ofrohet një hapësirë e lirë parkimi.

Ne ofrojmë të gjithë mysafirët tanë mundësinë për të rezervuar një qëndrim në parimin e bordit të plotë ose shtrat dhe mëngjes, pasi restoranti ynë përbëhet nga një restorant modern ku do të mund të shijoni specialitete të kuzhinës kombëtare si dhe specialitete të detit si shtesë e ofertës standarde.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 300m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 032 681

+382 69 032 681

+382 68 311 016

Emri i pronarit

Apartmani LOTOS

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën