RENT A CAR

Apartamente Vedrana

Sutomore, Zelen

Numri i pyetjeve: 2375 Vizita: 74565

Numri i pyetjeve: 2375 Vizita: 74565

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Në pjesën më të bukur të rrugës Sutomore në Zelen, ideale për një pushim pranë plazhit, ne ofrojmë apartamente trefishtë dhe katërfishtë dhe dhoma të trefishtë me banjo. Shtëpia është nën mbikqyrje video dhe mbulohet nga interneti dhe parkimi ofrohet brenda oborrit.

Apartamente janë me ajër të kondicionuar, të pajisur me TV kabllor dhe kuzhina.

Na vizitoni dhe shikoni për veten tuaj se pse ne jemi zgjidhja e duhur për ju.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69571411

Emri i pronarit

apartmani Vedrana

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën