RENT A CAR

Apartamente Maric Igalo

Igalo, bratstva i jedinstva 85 igalo

Numri i pyetjeve: 4011 Vizita: 100738

Numri i pyetjeve: 4011 Vizita: 100738

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

I dhuroj dhoma dhe apartamente në Igalo (Herceg Novi-Mal i Zi) .Ndërkohë të qetë për pushime dhe kënaqësi. Dhoma dhe apartamente kanë TV kabllovik, parking, internet wireless, kuzhinë me banjo, banjo me dush kabinë, ajër, ujë 24h, ballkon pamje nga deti, tharëse flokësh, hekur, mysafirët para shtëpisë mund të përdorin Barbecue, 50 metra nga supermarketi ... LISTA E ÇMIMEVE ME SHUME NË SEPTEMBER NE OFERIM: Dhoma teke, apartamente me dy shtretër, trefishtë, katërfishtë,

ÇMIMI I SHTATORIT NGA QERSHOR ËSHTË 5 E DYTË.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 335 300

Emri i pronarit

apartmani maric igalo

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën