RENT A CAR

Vala e Malit të Zi

Sutomore, Obala Iva Novakovića, 91, Sutomore, 85355

Numri i pyetjeve: 293 Vizita: 1109

Numri i pyetjeve: 293 Vizita: 1109

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Hotel Wave Montenegro ndodhet në shkumën e detit, në qendër të Sutomore. Ka katër kate, me 24 njësi akomoduese dhe ka ashensor. Njësitë e akomodimit janë të ndryshme, në varësi të numrit dhe nevojave të mysafirëve. WI-FI falas është në dispozicion në hotel, si dhe një sistem modern kartash. Të gjitha njësitë e akomodimit janë me ajër të kondicionuar, të pajisura me TV dhe IPTV me mbi një mijë kanale. Çdo dhomë ka banjën e saj e cila është e pajisur në mënyrë moderne, mini-bar, tarracë me pamje nga deti ose pylli, në varësi të preferencave të mysafirëve. Të gjitha dhomat kanë gjithashtu kasaforta. Parkimi mund të sigurohet me rezervim, duke pasur parasysh numrin e kufizuar të vendeve të parkimit. Ka edhe restorante, kafene dhe dyqane aty pranë, vetëm një shëtitje të shkurtër larg.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 20m

Në plazh: 10m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267400777

Emri i pronarit

Wave Montenegro


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën