RENT A CAR

Popoviq sutomore

Sutomore, 42QW+PG Сутоморе, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 361 Vizita: 1129

Numri i pyetjeve: 361 Vizita: 1129

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

50 m nga hoteli Sato.

Rruga e këmbësorëve

Qendra e qytetit

50 m nga plazhi i qytetit

50 m nga posta, qendra shendetesore, tregu

100 m stacion treni dhe autobusi

të gjitha në majë të gishtave tuaj

të ndarë nga muzika e lartë

Apartamenti 6 m2 ka një banjo (banjo, sapun, peshqir, shampo, letër higjienike dhe pantofla)

Kuzhinë - komplet i pajisur me enët

ombrellë

Kabllo

2 TV

internet

klima

2 tarraca - të mëdha drejt detit, të vogla drejt shëtitores

Nëse vini me tren ose autobus, mundësia e transportit është e përfshirë në çmim

E mundur për në aeroport

Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268570503

Emri i pronarit

Zorica Popovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën