RENT A CAR

Apartamente Mikoviq

Sveti Stefan, Vukice Mitrovic 12

Numri i pyetjeve: 698 Vizita: 28257

Numri i pyetjeve: 698 Vizita: 28257

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

APARTAMENT 1/4 eshte 45 m2 me tarracë 70m2 në hijen e hardhisë me mobilje tapiceri dhe pamje më të bukur të Sveti Stefanit. Apartamenti ka nje mini kuzhine, banjo, internet, TV kabllor dhe parking privat. APARTAMENT 1/2 +1 eshte 35 m2 me nje tarracë prej 50 m2 në hijen e vreshtit me mobilje tapiceri dhe pamje më të bukur të Sveti Stefanit. Apartamenti ka nje kuzhine, banjo, internet, hapesira private parkimi.
Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 050 555

Emri i pronarit

Petar Mikovic

Dërgo kërkesën