RENT A CAR

Apartamente Nena

Petrovac, Petrovac, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 12 Vizita: 2678

Numri i pyetjeve: 12 Vizita: 2678

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamentet Nena ju pëlqen në shtëpinë tuaj.Kaloni verën tuaj në apartamente komode dhe super të pajisura vetëm 200 metra nga plazhi.Apartamentet janë në katin përdhes me një oborr të bukur dhe tarraca ku do të kënaqeni kur nuk jeni në plazh.Apartamenti 1 është për 4/5 persona dhe apartamenti 2 është 3/4 persona.Apartamentet kanë kabllo interneti kasetë të sigurt dhe krevat fëmijësh.Kuzhina është e pajisur plotësisht dhe apartamentet kanë gjithçka që ju nevojitet për një tetë komode.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin


Thirrni pronarin

+38268207393

+38163286628

Emri i pronarit

Nevenka Velinov

Objektet e zgjedhura