RENT A CAR

Apartamente Sofia

Bečići, Aleksa Santic bb

Numri i pyetjeve: 2362 Vizita: 58761

Numri i pyetjeve: 2362 Vizita: 58761

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente në Sofje janë të vendosura në Bečići, në afërsi të qytetit të Budvës. Ne jemi të vendosur vetëm 300 metra larg nga një nga plazhet më të bukura në bregdetin e Malit të Zi dhe 100 metra larg hoteleve Splendid dhe Mediteran me parkun e saj ujor.

Shtëpia apartament me katër yje ka dhoma, apartamente studio dhe apartamente me ballkone. Në Sofija Apartamente ju mund të shijoni të gjitha comforts e një shtëpie: të gjitha njësitë janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë TV kabllor, pa Wi-Fi, TV LCD, dollapë të sigurisë dhe banjo en-suite.

Sofja Apartamente është një strehim i përshtatshëm për mysafirët ku mund të presësh një mirëseardhje të ngrohtë dhe një qëndrim të rehatshëm. Kjo është zgjidhja më e mirë për qëndrimin tuaj dhe një vlerë të madhe për para.

Mirë se vini!

Familja Popoviq.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68040561

Emri i pronarit

Apartments Sofija

Web site: www.apartments-sofija.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën