RENT A CAR

Apartamente MEMIDZ

Budva, Bulevar

Numri i pyetjeve: 4011 Vizita: 7710

Numri i pyetjeve: 4011 Vizita: 7710

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Memidz ndodhet në Budva, përballë pritjes së Hotel Slovenska Plaza. Ajo është vetëm 300 metra nga deti dhe 800 metra nga qyteti i vjetër. Dhomat kanë një banjo, tarracë, TV kabllor, ajer te kondicionuar dhe internet wireless. Apartamente Studio përbëhet nga një dhomë gjumi, një banjo, një kuzhinë dhe një tarracë. Apartamente të përbëhet nga 1 ose më shumë dhoma gjumi, një dhomë të gjallë, një kuzhinë, një banjo dhe një tarracë. Secili apartament është i pajisur me TV kabllor, ajer te kondicionuar, internet wireless dhe kuzhinë. Apartamente Memidz kanë parking privat me video survejimi për sigurinë maksimale të automjetit tuaj.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 561 737

Emri i pronarit

Apartmani Memidz

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën