RENT A CAR

Apartamente Vučetić MM

Igalo, 3 Skojevska, Igalo, Montenegro

Numri i pyetjeve: 417 Vizita: 11499

Numri i pyetjeve: 417 Vizita: 11499

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Vučetić MM ju ofrojnë një apartament me dy dhoma gjumi 60m3, si dhe një apartament prej 25m3 ndodhet vetëm 100m nga deti. Ato janë të pajisura me kuzhinë moderne, ajer te kondicionuar, ballkon, tarracë të madhe, parkim falas, si dhe wi-fi. Në afërsi të menjëhershme ka Green Market, dyqane ushqimore, farmaci, tregu i peshkut, buke, park për fëmijë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268618308

Emri i pronarit

Milena Vučetić


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën