RENT A CAR

Apartament ne breg te detit

Petrovac, Šetalište, Petrovac

Numri i pyetjeve: 1073 Vizita: 1132

Numri i pyetjeve: 1073 Vizita: 1132

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartament i rehatshëm me një pozicion në një shtëpi të vendosur në plazh. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, sallon, mini kuzhine, dy tualete, verande me pamje direkt nga plazhi dhe shetitore. Të gjitha dhomat kanë pamje nga plazhi / deti i hapur dhe ishujt. Dhoma e ndenjes, si dhe te gjitha dhomat e gjumit kane kondicioner, internet. Pranë tregjeve, kafeneve, restoranteve, parkingut. Ky akomodim është i përshtatshëm për pushime romantike dhe familjare gjatë gjithë vitit. Komoditet në një apartament të gjerë prej 90 metrash katrorë, tarracë e bukur, pozicion perfekt në plazh - unik në Petrovac, dhe për mysafirët tanë krijuar për kujtimet më të bukura të pushimeve. Në zemër të qytetit tonë të vogël bregdetar, mëngjeset me zhurmën e dallgëve të detit dhe pushoni me kërkesën e hedonistëve të vërtetë. Cmim i mire! Mirë se vini !

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

068866050

069331272

/

Emri i pronarit

Vesna Lagator

Web site: /


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën