RENT A CAR

Apartamente Petkoviq

Tivat, Donja Lastva

Numri i pyetjeve: 474 Vizita: 18830

Numri i pyetjeve: 474 Vizita: 18830

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Petković janë të vendosura në Donja Lastva dhe Seljanov, plazhi më i afërt "Plazhi Waikiki" është 150 metra nga apartamentet tona, Marina Porto Mali i Zi është 500 metra larg. Në Donja Lastva ne ofrojmë: studio veç e veç (2 + 1 krevat), përveç. me dhomë gjumi të veçantë (2 + 1 krevat) dhe dy dhoma gjumi apar. (4 + 2 shtretër) Apartamente janë të pajisura me ajer te kondicionuar, kabllo, internet, frigorifer dhe sobë. Në Seljanov ne ofrojmë: dy larg. me dhoma gjumi të veçanta (2 +2 shtretër). janë të pajisura me ajer te kondicionuar, internet, kabllo, frigorifer, tenxhere dhe pjatalarëse. Parkimi është falas.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 485 109

Emri i pronarit

Milka Petkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën