RENT A CAR

Apartamente Novi -Villa Kumbor

Kumbor, 25 E65, Kumbor, Montenegro

Numri i pyetjeve: 96 Vizita: 6679

Numri i pyetjeve: 96 Vizita: 6679

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Në hyrje të Gjirit të Kotorrit, në një fshat të vogël Kumbor, i cili është vetëm 5 km nga Herceg Novi, ne ofrojmë apartamente krejtësisht të reja në Villa Kumbor të ndërtuar rishtas, e cila është rreth 150 m larg nga deti. Në frontin e Villa ka një pishinë të bukur me një tarracë të madhe që ofron pamje të bukur të detit dhe hyrje në gji.

Apartamente Novi 1 dhe Novi 2 40m2 janë të pajisura në mënyrë moderne, me ajër të kondicionuar, me ballkon dhe pamje të drejtpërdrejtë të detit. Apartamente kanë Wi-Fi internet, Sat TV, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe parkim falas. Ka edhe mysafirët e apartamenteve tona në dispozicion të deckchairs në tarracë rreth pishinë. Kapaciteti është nga 4 deri në 5 persona. Çmimet e qerasë të apartamenteve ndryshojnë nga 30 € në 60 € në varësi të datës së akomodimit. Në rastin e një qiraje më të madhe, një marrëveshje e mundshme.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269037285

0038269049068

Emri i pronarit

Ivovic Vladimir


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën