RENT A CAR

Casa lolinero

Ulqini, Pinjes bb, Ulcinj - Montenegro

Numri i pyetjeve: 870 Vizita: 65124

Numri i pyetjeve: 870 Vizita: 65124

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në pjesën elitare të qytetit, në fshatin Pinjes. Plazhi i vogël është 500 metra larg dhe Plazhi i Madh 1500m. Restoranti është 30 metra larg. Një Tregut 10m. Të gjitha apartamentet kanë një pamje unike të detit dhe të qytetit të vjetër të Ulqinit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269496551

Emri i pronarit

Dino i Amira Krumic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën