RENT A CAR

Apartamente RASOVIC

Kumbor, Kumbor 9, Herceg Novi

Numri i pyetjeve: 1972 Vizita: 63949

Numri i pyetjeve: 1972 Vizita: 63949

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në ofertën tonë ne kemi 3 apartamente (2 + 2 shtretër) dhe 1 apartament (3 +2 shtretër) në shtëpi apartament. Përveç këtyre, në oborr, në të njëjtin vend, në vilë, ne kemi 1 apartament (2 + 2 + 2). Të gjitha apartamentet janë me dhoma të veçanta, kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ballkon, me ajër të kondicionuar, me TV kabllovik dhe qasje në internet, në një oborr plot me lule dhe gjelbërim, me parkingun e vet, vetëm 20 metra larg detit, në një vend të qetë pa zhurmë dhe galama për një pushim të vërtetë. Kumbor është një vend piktoresk në Rivierën e Herceg Novi, në gjirin e bukur Boka Kotorska, i famshëm për detin e tij kristal të qartë dhe plazhe të shumta të vogla me rërë. Nga Herceg Novi, qendra turistike dhe kulturore, është 5 km larg. Aeroportet Dubrovnik dhe Tivat, (minibusët minibus), janë 25 km larg.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 873943

Emri i pronarit

metka rasovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën