RENT A CAR

Apartamente MASLINA

Petrovac, Mirista b.b.

Numri i pyetjeve: 5266 Vizita: 131012

Numri i pyetjeve: 5266 Vizita: 131012

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Dhomat dhe suita "MASLINA" janë rreth 100 metra larg plazhit të Petrovac. Objekti ka 2 dhoma dopio, 2 apartamente katër apartamente, 1 apartament me gjashtë krevate. Dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV CAT, mini bar. Apartamente janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV CAT, mini kuzhine, disa apartamente kanë një makinë larëse. Përveç akomodimit ne mund të ju ofrojmë enët e ndryshme të mishit dhe ushqimeve të detit nga "MASLINA" tonë rezaturant ku ju mund të parapagoni gjysmën e bordit. Mirë se vini!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 461 693

Emri i pronarit

Dragana Radovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën