RENT A CAR

Apartamente Laboviç

Bar, 21 Ul.I Bokeljske Brigade, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 748 Vizita: 26309

Numri i pyetjeve: 748 Vizita: 26309

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Laboviç janë të vendosura në Susanj, 300 metra nga plazhi i Susanj, në një zonë shumë të qetë.

Pranë objektit tonë ka të gjitha lehtësirat e nevojshme: tregu, buke, farmaci. Në frontin e ndërtesës është një parking i madh i rrethuar - për çdo mysafir të siguruar, si dhe një Barbecue, të cilat mund të përdoren nga mysafirët.

Akomodimi përbëhet nga gjashtë apartamente me katër shtretër, nga të cilat dy apartamente mund të zgjerohen me një dhomë shtesë të dyfishtë, që do të thotë se është e mundur të ofrohet strehim për gjashtë persona. Apartamente me kuzhinë dhe banjo janë mjaft të rehatshme (cca 30m2), të gjitha janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë TV dhe qasje në internet. Qëndrimi gjatë natës në apartamente për periudhën 01.07. dhe deri në 20.08. është nga 25 eur në 30 e.

Çmimet e akomodimit në apartamente për muajin qershor dhe për periudhën prej 20.08. është nga 20 eur në 25 euro.

Jemi të sigurt që do të gëzoni nëse vendosni për strehimin tonë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267 377930

Emri i pronarit

Veljko Labovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën