RENT A CAR

Vila Fortuna

Sutomore, 12 Obala Iva Novakovića, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2696 Vizita: 10955

Numri i pyetjeve: 2696 Vizita: 10955

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Ndërtesa është e vendosur në pjesën më të bukur të Sutomore, në breg të detit, me plazhin e vet. Brenda oborrit të mbyllur ka një hapësirë parkimi.

Akomodimi është në apartamente luksoze me tarraca, kapacitet total prej 19 shtretër.

Ndërtesa ka një apartament me dy dhoma gjumi me pesë krevate dhe katër krevate, një studio me katër shtretër ose tre shtretër dhe dy dhoma dyshe.

Të gjitha apartamentet dhe dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe TV.

Në vetëm 100 metra gjendet plazhi kryesor Sutomore.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 333 069

Emri i pronarit

Miko

Web site: www.vilafortuna.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën