RENT A CAR

Apartamente Galija

Sutomore, Obala Iva Novakovica b.b., Sutomore, 85355, Montenegro

Numri i pyetjeve: 847 Vizita: 13307

Numri i pyetjeve: 847 Vizita: 13307

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Galija -Double, apartamente trefishtë dhe katërfishtë studio me mini kuzhinë (frigorifer, sobë, lavaman, enët, escajg), banjo, ajer te kondicionuar, TV dhe internet.

Banesat përballë detit kanë tarracën e tyre private me pamje nga deti, ndërsa të tjerët që nuk kanë tarracë kanë mundësinë të përdorin një tarracë të madhe të përbashkët me pamje nga deti.

Guests kanë një vend parkimi video mbikëqyrje në frontin e shtëpisë.

Apartamente janë të vendosura në bregdet, në rrugën Iva Novakovića në shëtitoren në qendër të Sutomore.

Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269832244

Emri i pronarit

Apartmani Galija

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën