RENT A CAR

Villa Kovaçeviç

Bar

Numri i pyetjeve: 398 Vizita: 20342

Numri i pyetjeve: 398 Vizita: 20342

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në një vend ideal vetëm 5 minuta nga qendra e qytetit, 5 minuta nga deti dhe në afërsi të fushave sportive. Ne ofrojmë apartamente me katër shtretër dhe tre krevate, si dhe dhoma dyshe. Kapaciteti total i vilës është 40 shtretër. Të gjitha njësitë janë me ajër të kondicionuar, kanë TV kabllor, janë të mbuluara nga sinjali i internetit. Banesat janë të pajisura me mini kuzhina, TV, banjo, si dhe ballkone. Distanca nga deti është 350 metra, dyqani më i afërt është 250 metra larg dhe ka dy restorante pranë. Ndërtesa është e vendosur në një vend shumë të qetë dhe ka një kopsht me një kopsht dhe hije natyrore. Në oborr ka një vuaj. Parkimi është brenda ndërtesës për një maksimum prej 6 automjeteve. Ndërtesa është e mbuluar me mbikëqyrje video. Në afërsi të ndërtesës sonë janë të gjitha pamjet që vlen të shihen, një bar dhe një qendër sportive.

Njësitë e akomodimit kanë pajisje të plota,dhe përfshin:

Kuzhina me frigoriferBattery unitTVBalcony (njësi të vetme)

Internet Wireless Lejohet larja dhe hekurosja

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 64 080 3 833

Emri i pronarit

Dragoljub Kovacevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën