RENT A CAR

Apartament Dragana Budva

Budva, 28 Rakita, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 914 Vizita: 37108

Numri i pyetjeve: 914 Vizita: 37108

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

"Apartament Dragana Budva" është një apartament familjar që u ofron miqve të tij një pushim të paharrueshëm dhe shërbim me cilësi të lartë për 10 vjet.

 • Apartament i pajisur plotësisht në studio (35 m2) me ballkon.
 • Rinovuar në qershor 2020 (imazhet e reja do të jenë në dispozicion në 30. qershor).
 • Perfectly apartament.
 • I përshtatshëm për një maksimum 4 të rritur dhe një fëmijë deri në 2 vjet (ahur).
 • Ndërtesa ka parkim, por askush nuk ka hapësirën e tyre private të parkimit.

Vendodhja:

 • Vendndodhja e bukur dhe shumë e njohur, 100 m prapa stacionit të karburantit, d.m.th. rreth 480 m larg detit.
 • Kati 2 i nje pallati pa ashensor.
 • Vend shumë i qetë dhe i qetë, afër të gjitha lehtësirave të rëndësishme, dyqane, tregje, supermarkete, restorante, kafene, farmaci dhe klinika ...
 • Një vend ideal ku të mund të pushoni, dhe të shijoni plotësisht pushimet tuaja.

Struktura e apartamentit:

 • Divane qosheje qe terheq ne shtrat dopio.
 • Shtrati dyshe (160 x 200 cm) me dyshek ortopedik (anti-alergjik dhe antibakterial). Jastëkë antialergjikë dhe antibakterialë.
 • Kuzhinë e pajisur plotësisht me të gjitha pajisjet dhe veglat.
 • Banjë me dush.
 • Ballkon.

Pajisje:

 • Në përgjithësi: condition Kondicioner inverter internet Internet Wifi TV TV LED TV TV Cable (rreth 200 kanale) ◌ DVD ◌ Radio / mp3 player ◌ Bordi i hekurit dhe hekurosjes ◌ Fshesë me korrent.
 • Kuzhina: ◌ Frigorifer me frigorifer ◌ Sobë elektrike me furrë ◌ Mikrovalë machine Makinë kafeje me kapsulë Nespresso str Krijues elektrik ◌ Mikser cook Sobë elektrike ◌ Enët. Takëma italiane, cilësi premium.
 • Banjë: machine Makinë larëse ◌ tharëse flokësh dry Tharëse flokësh ◌ Peshqir.
 • Ballkoni: ◌ Tabela me 4 karrige.
 • Për foshnjat dhe fëmijët (pa pagesë): ◌ Apartamenti është i përshtatshëm për bebe, dysheme e butë - parket cot Karrocë e palosshme (120 x 60 cm) - sipas kërkesës ◌ ushqyes - sipas kërkesës ◌ tuta - sipas kërkesës ◌ mbrojtje për prizat.
 • Siguria: det Detektori i tymit dhe monoksidi i karbonit ex Zjarrfikësja ◌ Kompleti i ndihmës së parë.

Farë mund të presësh nga ne?

 • Mirëseardhje e ngrohtë dhe komunikim shumë i këndshëm 24/7.
 • Transferimi nga aeroporti në apartamentin tonë dhe përsëri me çmimin më të ulët në Mal të Zi. Makina - Mazda CX-5, Audi 6.
 • Ne do të bëjmë një procedurë të plotë kontrolli për ju (kartoni i bardhë), 10 minuta pas mbërritjes tuaj.
 • Surprizë në frigorifer.
 • Informacion i plotë për pushimet në Budva, Mali i Zi dhe vendet e interesit të tij.
 • Mund të marrësh me qira një makinë në Mal të Zi me çmimin më të lirë përmes nesh.
 • E RNDSISHME: Themimi i referohet apartamentit, dhe është i pavarur nga numri i njerëzve. Dmth, çmimi është i njëjtë si për një ashtu edhe për 4 të rritur. Gama e çmimeve varet nga periudha dhe numri i netëve. Taksa e turistëve paguhet veç e veç.

  Ai lëshohet për periudha më të shkurtra dhe më të gjata gjatë gjithë vitit. Apartamenti ka shtratin e plotë dhe enët, dhe gjithçka është e pastër dhe e pastër në vend.

  Ne do të bëjmë gjithçka për t'ju bërë të ndjeheni rehat dhe të pakujdesshëm, për të marrë një shërbim, cilësinë e të cilit ne jemi shumë krenarë!

  Ju mund t'i shihni të gjitha detajet në faqen tonë të internetit

  Apartamente Budva

  Lexo më shumë

  Vend

  Në qendër të qytetit: 500m

  Në plazh: 480m

  Në dyqan: 50m

  Në restorant: 100m

  Kontakt direkt me pronarin

  Kontaktoni pronarin

  Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

  nights (
  -
  )

  Thirrni pronarin

  +38269150771

  Emri i pronarit

  Ivan Sekulic

  Web site: https://www.apartment-dragana-budva.com


  Kushtet e rezervimit

  Pagesa paraprake obligative: 20%

  Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

  Detajet e pagesës

  Objektet e zgjedhura

  Dërgo kërkesën