RENT A CAR

Një apartament luksoz dhoma gjumi

Budva, 47 Mediteranska, Budva, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 674 Vizita: 14010

Numri i pyetjeve: 674 Vizita: 14010

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente me një dhomë gjumi në qendër të Budvës, vetëm 50 metra larg plazhit dhe 3 minuta më këmbë në qytetin e vjetër, përveç këtyre apartamenteve, ne kemi një gamë të gjerë të apartamenteve dhe apartamenteve në ofertë.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38162509018

+381652426125

+38268257544

Emri i pronarit

Jovana Sljivancanin

Web site: www.maxgotravel.rs


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën