RENT A CAR

APARTAMENT MILICA

Buljarica, BULJARICA BB

Numri i pyetjeve: 254 Vizita: 42367

Numri i pyetjeve: 254 Vizita: 42367

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Milica ndodhet në katin përdhes të shtëpisë, ka një sipërfaqe prej rreth 90 metra katrore, ka: - dy dhoma gjumi (krevat francez, veshjet, krevat shtesë) - dnevni boravak (divan qoshe, kolltuk, LCD TV, TV kabllor, DVD, kuzhinë dhe dhomë ngrënie (sobë, furrë, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, mikrovalë, thotë dolli, çajnik, enë kuzhine, tavolinë për 6 persona, për larjen e velit) -ralla-tarracë (kopsht-kopsht, parking) Apartament ka internet wireless, parkingun e tij privat. Çmimi përfshin: - akomodimin (ndryshoni çdo 5 ditë ose nëse është e nevojshme) - truket (për çdo person dy, duke ndryshuar në 3 ditë ose nëse është e nevojshme) - pastrimi i banesës sipas nevojës - përdorimi i internetit wireless - ombrellë plazhi - parket në oborrin e shtëpisë) Krevat për fëmijë - Krevat për fëmijë - krevat shtesë Çmimi nuk përfshihet: - taksë bazë - transferim në dhe nga aeroporti (marrëveshje) Apartament MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 003 900

Emri i pronarit

Sandra Gregovic Vucicevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën