RENT A CAR

Apartamente Dresic

Sutomore, Ul. Save Kovacevica br. 23

Numri i pyetjeve: 4337 Vizita: 118381

Numri i pyetjeve: 4337 Vizita: 118381

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Dresic në Sutomore janë të vendosura 350 metra nga plazhi kryesor sutomore nën pyjet e pishave, pranë qendrës së qytetit dhe sigurojnë vizitorëve të saj qasje të lehtë në të gjitha përmbajtjet e rëndësishme që Sutomore ofron si një destinacion turistik. Apratimet dhe studiot janë të pajisura plotësisht. Të gjitha apartamentet dhe studiot kanë tarracë e tyre, plus një tarracë oborr me një Barbecue në hijen e mandarin, portokalli dhe kivi. Brenda apartamenteve tona ka një oborr të madh për pushim dhe lojë. Paqja, qetësia dhe hapësira e madhe personale u garantojnë të ftuarve një festë të vërtetë. Higjiena është në një nivel shumë të lartë, me mirëmbajtje të përditshme. Restoranti "Padrino" gjendet në të gjithë ndërtesën. Brenda oborrit ka një hapësirë parkimi me rreth 10 vende parkimi për mysafirët tanë. Vetëm pak metra larg shtëpisë është një shesh lojrash sportive. Objekti dhe parkimi janë të mbuluara me mbikëqyrje video.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69614440

+382 30 374 168

Emri i pronarit

Radica Dresic

Web site: www.apartmani-dresic.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën