RENT A CAR

Apartamente Medigovic

Petrovac, Obala,99

Numri i pyetjeve: 2270 Vizita: 35346

Numri i pyetjeve: 2270 Vizita: 35346

Shtoni në të preferuarat

Internet

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në qendër të Petrovac, vetëm në bregdet, dhe vetëm walkways nga plazhi. Apartamente dalin në anën jugore dhe kanë një pamje të bukur të detit dhe lumenjve të Petrovacit. DOUBLE-ROOM: -Shtëpia e mirë -House -Basket -Raste të mëdha TRI-ROOM: -Fushe të mira -House -Basket -Valë e madhe -SATVOROKREVETNI: -2 dhoma gjumi -Basket -Kitchen -Terasa
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

068 342 392

Emri i pronarit

Nena Medigovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën