RENT A CAR

Përveç shtëpisë familjare

Canj, Ulica Čanj 2, Čanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 471 Vizita: 9383

Numri i pyetjeve: 471 Vizita: 9383

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Përveç shtëpisë Family ndodhet vetëm 2 minuta më këmbë nga një plazh me rërë të bukur, ndërsa është vetëm 5 minuta me varkë nga plazhi Kraljica, një nga plazhet më të bukura në bregdetin e Malit të Zi. Ka një aneks kuzhine të pajisur plotësisht, një banjo, një zonë të shtrojë dhe një tarracë me pamje nga deti. Ajo gjithashtu ka internet falas, TV satelitor, ajer te kondicionuar dhe parkim falas. Ne ofrojmë apartamente të dyfishtë, trefishtë dhe katërfishtë studio.Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 104m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267282154

+38267542627

Emri i pronarit

Mladen Milasevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 50%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën