RENT A CAR

Apartamente Milosavljeviq

Canj, CANJ

Numri i pyetjeve: 7923 Vizita: 259616

Numri i pyetjeve: 7923 Vizita: 259616

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Pushimet në bregdetin malazez nga kushtet më të arritshme. Canj, një vend tërheqës turistik, ndodhet në gjirin midis Petrovës dhe Sutomorës. Ka një plazh të artë të jashtëzakonshëm prej 1.2 km. Në afërsi të Canja qëndron Mbretëresha e famshme e plazhit, e cila vjen vetëm me një anije dhe përfaqëson një cep të paprekur të natyrës. Turistët Canyon janë të kënaqur për të vizituar që nga kohërat e lashta, për shkak të natyrës specifike të ambientit që është i përshtatshëm për trajtimin e sëmundjeve bronkiale. Objekti është 80 metra nga bregu dhe ka apartamente dhe apartamente në studio. Secili apartament studio është i pajisur plotësisht (banjo, kuzhinë, ajer te kondicionuar, TV, Wi-Fi)

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381658268925

+38268692116

Emri i pronarit

Marko Milosavljevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën