RENT A CAR

Apartamente Novakoviq

Canj, Obala

Numri i pyetjeve: 2319 Vizita: 99120

Numri i pyetjeve: 2319 Vizita: 99120

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesat janë të vendosura 20 metra nga plazhi Secili apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht Tre apartamente kanë një dhomë gjumi dhe një dhomë të gjallë Të gjitha apartamentet kanë internet tv / ul total krevat fëmijësh Çdo apartament ka një pamje të detit Parkimi me kusht Në plazh 20 m në restorant 5m në qendër të qytetit 50m në dyqanin 100 metra Mundësia për të organizuar zhytje, piknik fis, peshkim, me qira automjetit nga aeroporti dhe destinacionin e dëshiruar

çmimet:

Qershor dhe shtator 15 euro për shtrat

Korrik dhe gusht 20 euro për shtrat

Taksat rezidenciale dhe sigurimi prej 1.2 eurosh

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 873 330

Emri i pronarit

Stevo Novakovic

Web site: www.apartmanivasilisa.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën