RENT A CAR

Hotel VILA FONTANA

Canj, Unnamed Road, Čanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 406 Vizita: 11219

Numri i pyetjeve: 406 Vizita: 11219

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Hotel VILA FONTANA ndodhet në një nga pjesët më të bukura të Chania. E vendosur vetëm 200 metra nga bregu (por 200 metra me të vërtetë), i rrethuar nga gjelbërimi dominon zonën. Hotel VILA FONTANA është 5 km larg nga Sutomore dhe 45 km nga aeroporti në Podgoricë. Hotel VILA FONTANA është një nga hotelet më të bukura në të gjithë Rivierën tonë. Kjo u konfirmua në njëfarë mënyre nga Organizata Turistike e Bashkisë së Bar, e cila i dha hotelit çmimin e parë për zonat më të bukura të zbukuruara në kuadër të kompleksit të hotelit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 243 334

+381 63 375 839

+381 11 2652 778

Emri i pronarit

Vila Fontana

Web site: http://vilafontana.rs

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën