RENT A CAR

Villa Halia

Canj, Ulica Čanj 2, Čanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 286 Vizita: 10303

Numri i pyetjeve: 286 Vizita: 10303

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa "Halia" ndodhet në një pjesë të qetë të Čanje, 300m nga plazhi. Kalimi i klimës mesdhetare dhe kontinentale është ideale për pushimet verore. Brenda vilës janë dhoma dyshe, trefishtë dhe katërfishtë që janë të mobiluara bukur për të bërë pushimet tuaja më të këndshme. Të gjitha apartamentet kanë një tarracë të veçantë, banjo dhe kuzhinë. Secili apartament ka ajer te kondicionuar, frigorifer, TV satelitor dhe internet. Hapësira parkimi ofrohet. Lloji i akomodimit

çmim

Dyfishtë 18 - 22

Tre-krevat 22 - 30

Katërfishtë 26 - 34

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269547191

+38268035916

Emri i pronarit

Mirjana Kurlagic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën