RENT A CAR

Relax Apartament Igalo

Igalo, 12a Osiječka, Igalo, Montenegro

Numri i pyetjeve: 584 Vizita: 18411

Numri i pyetjeve: 584 Vizita: 18411

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

"Relax Apartament Igalo" është një apartament familjar në një lokacion kryesor, i cili për 10 vjet u ofron miqve të tij një pushim të paharrueshëm dhe një shërbim me cilësi të lartë.

 • Apartament i bukur, me diell, i vogël (27 m2) me dhomë gjumi më vete.
 • Paraqitja ideale. Hapësira është përdorur në maksimum.
 • Apartament i pajisur plotësisht me tarracë.
 • Perfectly apartament.
 • Ideale për 3 të rritur. Mund të strehohen maksimalisht 4 të rritur.
 • Regjistruar me qira, kështu që ju mund të merrni një regjistrim të qëndrimit (kartën e bardhë).
 • Ndërtesa ka 5 hapësira parkimi, por askush nuk ka hapësirën e tyre private të parkimit. Ne gjithmonë përpiqemi të marrim një vend parkimi, dhe t'ia japim mysafirëve pas mbërritjes.

Vendodhja:

 • Vend shumë tërheqës, në qendër të Igalo (ngjitur me hotelin "Igalo").
 • Vetëm 150 m larg detit dhe plazhit LaBamba.
 • Kati 2 i nje pallati me 3 kate, pa ashensor.
 • Vend shumë i qetë dhe i qetë, afër të gjitha lehtësirave të rëndësishme, dyqane, tregje, supermarkete, restorante, kafene, farmaci ...
 • Një vend ideal ku të mund të pushoni, dhe të shijoni plotësisht pushimet tuaja.

Struktura e apartamentit:

 • Dhoma e ndenjes: divan që tërhiqet në një krevat dopio. Kuzhinë e pajisur plotësisht. Tavolinë ngrënie me 3 karrige.
 • Dhoma e gjumit: Shtrati dopio (160 x 200 cm) me dyshek ortopedik (anti-alergjik dhe antibakterial). Jastëkë antialergjikë dhe antibakterialë. Gjithmonë pastroni, dhe shtratin e larë fllad.
 • Banjë me dush.
 • Terrace.

Pajisje:

 • Në përgjithësi: conditioning Kondicioner ◌ WiFi Portable me internet, të cilin mund ta përdorni edhe në plazh ◌ LCD TV TV TV Cable (rreth 200 kanale) ◌ DVD ◌ Radio / mp3 player ◌ Hekuri dhe bordi hekurosjeje ◌ Fshesë me korrent.
 • Kuzhina: ◌ Frigorifer me frigorifer ◌ Sobë elektrike me furrë cook Sobë elektrike ◌ Enët. Escajg.
 • Banjë: machine Makinë larëse ◌ tharëse flokësh ow Peshqir.
 • Tarracë: ◌ Tabela me 3 karrige.
 • Për foshnjat dhe fëmijët (pa pagesë): ◌ Apartamenti është i përshtatshëm për bebe, dysheme e butë - petëzuar cot Kopetë e palosshme (120 x 60 cm) - sipas kërkesës ◌ ushqyes - sipas kërkesës ◌ tuta - sipas kërkesës ◌ mbrojtje për prizat.

Farë mund të presësh nga ne?

 • Mirëseardhje e ngrohtë dhe komunikim shumë i këndshëm 24/7.
 • Transferimi nga aeroportet Podgorica, Tivat dhe Dubrovnik në apartamentin tonë dhe përsëri me çmimin më të ulët në Mal të Zi. Makina - Mazda CX-5, Audi 6.
 • Ne do të bëjmë një procedurë të plotë kontrolli për ju (kartoni i bardhë), 10 minuta pas mbërritjes tuaj.
 • Një surprizë në frigorifer nga ne.
 • Informacion të plotë për pushimet në Igalo, restorantet më të mira, supermarkete dhe më shumë ...
 • Përmes nesh, ju mund të merrni me qira një makinë në Mal të Zi me çmimin më të lirë.
 • Ne do të bëjmë gjithçka për t'ju bërë të ndjeheni rehat dhe të pakujdesshëm, për të marrë një shërbim, cilësinë e të cilit ne jemi shumë krenarë!

  Vizitor i kënaqur - kënaqësia jonë më e madhe!

  Ju mund të shihni një përshkrim të hollësishëm të apartamentit në faqen tonë të internetit

  Lexo më shumë

  Vend

  Në qendër të qytetit: 150m

  Në plazh: 150m

  Në dyqan: 100m

  Në restorant: 200m

  Kontakt direkt me pronarin

  Kontaktoni pronarin

  Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

  nights (
  -
  )

  Thirrni pronarin

  +38269150771

  Emri i pronarit

  Ivan Sekulic

  Web site: https://www.relax-apartment-igalo.com


  Kushtet e rezervimit

  Pagesa paraprake obligative: 20%

  Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

  Detajet e pagesës

  Objektet e zgjedhura

  Dërgo kërkesën