RENT A CAR

Relax Apartament Igalo

Igalo, 12a Osiječka, Igalo, Montenegro

Numri i pyetjeve: 571 Vizita: 15445

Numri i pyetjeve: 571 Vizita: 15445

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

"Relax Apartment" është një apartament me një dhomë gjumi më të vogël në katin e dytë të ndërtesës së banimit. Ajo është e vendosur në një vend të mrekullueshëm, në qendër të Igalo, vetëm 150 m larg detit. Një vend ideal ku mund të relaksoheni dhe të shijoni plotësisht pushimet tuaja. Struktura e banesës: * dhomen e ndjenjes - divan që nxirret në një krevat francez, kuzhinë të pajisur plotësisht; * dhoma gjumi - krevat dopio me dyshek ortopedik nga shkuma e kujtesës; * banjo; * tarracë. Pajisje: ajer te kondicionuar, TV LCD, TV total, DVD, radio / mp3, tenxhere elektrike, lavatriçe, hekurosje dhe hekurosje, tharese flokesh, internet wireless - sipas kerkeses, shtepi e vogel - sipas kerkeses, ushqim per femije - sipas kerkeses. Apartament është për deri në 4 të rritur. Ajo ka linens të plotë dhe enët, dhe çdo gjë është i pastër dhe i pastër. E RËNDËSISHME: Çmimi shprehet për apartament në ditë dhe është i pavarur nga numri i personave. Që do të thotë se është e njëjtë për një, dhe për 4 persona. Kushtet dhe çmimet e lira: Deri në 30 Qershor - çmimi i zbritur, 30 euro për apartament në ditë. 1 korrik - 15 korrik: nga 45 në 50 euro për apartament në ditë, në varësi të numrit të netëve. 25 korrik - 1 gusht: çmim të zbritur, 45 euro për apartament në ditë. 14 gusht - 31 gusht - dërgoni një kërkesë. Shtator - dërgoni një kërkesë. Për rezervimin, kërkohet paradhënie - 20% të çmimit total. Pjesa tjetër paguhet mbas mbërritjes. Pas pagesës paradhënie, ne do t'ju dërgojmë një konfirmim të rezervimit me një nënshkrim dhe vulë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269150771

Emri i pronarit

Ivan Sekulic

Web site: https://www.relax-apartment-igalo.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën