RENT A CAR

Apartamente M & T në bregdet

Kotor, 45 Jadranska magistrala, Muo, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2002 Vizita: 87075

Numri i pyetjeve: 2002 Vizita: 87075

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Një dhomë gjumi, e pajisur plotësisht dhe apartament me ajër të kondicionuar me pamje nga deti të bukur dhe tarracë të bukur. Në vijën e parë të detit (5m). Largësia nga qyteti i vjetër rreth 1.5 km, përbëhet nga një kuzhinë, një dhomë gjumi (një krevat divan), një banjo, një dhomë gjumi (një krevat dopio), një korridor dhe një tarracë të madhe përballë, është për max.2 të rritur + 2 fëmijë. Përveç ndërtesës, ka edhe një tarracë të madhe ku mund të gjenden edhe sunbathing (cadra dhe cadra), Barbecue dhe dush të jashtëm.Përpara ndërtesës ekziston një plazh i madh me gurë të dedikuar për mysafirët e M & T apartamente, të cilat gjithashtu përfshijnë cadra dhe ombrellë.Përpara ndërtesës Parkimi, loungers diellit dhe cadra janë të përfshira në çmim. Taksat nuk janë të përfshira në çmim.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 1000m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269225702

+38267013339

Emri i pronarit

Zeljka Knezevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën