RENT A CAR

Apartamente Krivokapiç

Kumbor, Kumbor br.47

Numri i pyetjeve: 615 Vizita: 26194

Numri i pyetjeve: 615 Vizita: 26194

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Oferta të reja Apartamente Krivokapic Në Kumbor, 4 km nga Herceg Novi ju ofrojmë apartamente të ndërtuara rishtas në bregdet. Ne kemi gjashtë apartamente më të mëdha me një dhomë gjumi të veçantë (4 deri në 6 persona) dy apartamente trefishe studio. Të gjitha apartamentet kanë tarraca me pamje nga deti Ata kanë pajisur plotësisht kuzhina, banjo, kondicionera, internet wireless dhe TV satelit. Nëse po arrini me makinë, ju keni siguruar parking në oborr. Në afërsi të afërt janë tregje të furnizuara mirë, restorante, pizzerias, plazh të pastër dhe të landscaped dhe plazhet konkrete. Mundësia e organizimit të ekskursioneve me anije si dhe transferimet nga aeroporti. Çmimet e qirasë variojnë nga 35 në 65 euro në varësi të datës së akomodimit. Shërbyer marrëveshjen e mundshme me qira të gjatë. Ju urojmë një pushim të këndshëm dhe të këndshëm në apartamentet tona. Ejani dhe shikoni për veten tuaj!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 123 459

Emri i pronarit

Apartmani Krivokapic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën