RENT A CAR

Apartamente dhe Kampi Car NIRVANA

Kumbor

Numri i pyetjeve: 1932 Vizita: 71736

Numri i pyetjeve: 1932 Vizita: 71736

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Nirvana është një kompleks privat prej 5000m2 (5km nga Herceg Novi), i përbërë nga 6 apartamente të veçanta të ndërtimeve të ngurta, pranë detit (20m). Çdo apartament (25m2) ka banjo me dush, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe tre shtretër me mundësinë e futjes së katërt.

Përpara çdo apartamenti ka një tarracë me tavolinë dhe ombrellë.

Brenda kompleksit ekziston një oborr i madh, një kamp-makinë i rregulluar sipas standardeve të fundit, një kafe-restorant me një ofertë të pasur të të gjitha llojeve të specialiteteve, një park për fëmijë dhe parking për të gjithë mysafirët. Në afërsi të afërt (70m) ka një megamarket të madh, si dhe një numër të dyqaneve të ndryshme, restorante, kafene, hairdressers, rërë të pastër dhe të rregulluar dhe plazhet konkrete ... Mundësia e ekskursioneve varkë ditore përgjatë gjirit Herseggian. Një përzierje unike e detit, pemëve të ndryshme, lule, ullinj, palmë, pemë lindore, si dhe mbrojtje nga ndikimet e jashtme (zhurma e makinave dhe muzikës) na bëjnë ideale për një pushim të qetë dhe të sigurt familjar.

Mirësevini !!!

frigorifer

parking

tarracë

kuzhinë

televizor

Internet me valë

Air conditioning

TV kabllor

Cafe-Restaurant

Oborr i madh

Shesh lojërash për fëmijët

Grilë e hapur

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 029 992

+38267302036

Emri i pronarit

Vaso Matovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën