RENT A CAR

Villa PASTROVKA

Milocer, Stefana Mitrovica 2A

Numri i pyetjeve: 1222 Vizita: 75983

Numri i pyetjeve: 1222 Vizita: 75983

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Pastrovka, e cila u zhvendos tre vjet më parë, ndodhet në qendër të qytetit, vetëm 25 metra nga plazhi Przno, 15 metra nga posti, dyqani dhe stacioni shëndetësor. Stacionet e taksive dhe stacioni më i afërt i trafikut janë vetëm 10 metra larg vilës. Të gjitha dhomat dhe apartamentet kanë një hyrje të veçantë, një banjo të veçantë dhe tarraca të veçanta që janë të gjitha përballë detit. Për mysafirët Vila ofrohet parking. E gjithë shtëpia është e mbuluar me internet wireless. Dhomat dhe apartamentet janë mbajtur çdo ditë, linens ndryshojnë çdo dy ditë, dhe sanduiçe janë ndryshuar çdo ditë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267347331

+381643721335

Emri i pronarit

DEJAN MITROVIC

Web site: www.villapastrovka.com

Dërgo kërkesën