RENT A CAR

Apartamente DJONOVIC

Petrovac, STUPOVI BB

Numri i pyetjeve: 4961 Vizita: 105327

Numri i pyetjeve: 4961 Vizita: 105327

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Djonoviç janë të vendosura 200 metra nga plazhi. Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht me zonën ngrënie, televizor dhe një banjo private me dush.Barqet dhe restorantet Të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar në dispozicion për mysafirët.Çdo apartament ka një tarracë me pamje nga deti. Ushqimi i kuzhinës mesdhetare dhe malazeze ndodhet vetëm 50 metra nga banesat Djonoviç. Transporti nga aeroporti mund të organizohet sipas kërkesës dhe me një pagesë shtesë. SHTOJENI DHE PRANONI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069080865

Emri i pronarit

ZORAN ĐONOVIĆ

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën