RENT A CAR

Apartamente Jedro

Petrovac, Ulica XV, broj 54, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 287 Vizita: 8641

Numri i pyetjeve: 287 Vizita: 8641

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Jedro janë të vendosura në Petrovac, një fshat i vogël peshkimi midis Budva dhe Bar, midis perlat e vërteta të Rivierës Mesdhetare. Apartamente tona janë në afërsi të detit, vetëm disa minuta nga restorantet më të mira në bregdetin e Malit të Zi. Ka disa apartamente në ONE. Të gjitha apartamentet përfshijnë: dhomë të gjallë me krevat shtesë (të përshtatshëm për një ose dy persona) dhe dhoma gjumi me krevat dopio, kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo me dush, ballkon me pamje nga deti. Të gjitha apartamentet kanë: ajer te kondicionuar, wireles internet, vend parkimi të siguruar, tharëse flokësh, hekur, TV plazma.

Ju gjithashtu mund të na kontaktoni për të gjitha sendet shoqëruese që ju interesojnë (udhëtim, transferim, rent-a-car, rafting, cruising anije).

Vizitoni dhe shijoni atmosferën e plotë të ofruar nga Apartamente Jedro tonë.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267603986

Emri i pronarit

Nela Kurtovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën