RENT A CAR

Dhoma DJURASEVIC

Petrovac, Brezine

Numri i pyetjeve: 2189 Vizita: 100906

Numri i pyetjeve: 2189 Vizita: 100906

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në një pjesë të këndshme dhe të qetë të Petrovac, 200 m nga deti është një shtëpi familjare me 1/2 + 3/3 + 1/4 dhoma me banjo, ajer te kondicionuar, TV, frigorifer dhe tarraca. I rrethuar nga gjelbërimi dhe bimësia mesdhetare, ky është vendi i përsosur për pushimet tuaja. Parkim i mundshëm në oborr.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 461 456

Emri i pronarit

Zoran Djurasevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën