RENT A CAR

Guest House Medin

Petrovac, ulica 21 br.7

Numri i pyetjeve: 2962 Vizita: 66631

Numri i pyetjeve: 2962 Vizita: 66631

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Kjo pronë është shëtitje 3 minuta nga plazhi. Pension Medin ka njësi akomodimi me ajër të kondicionuar në Petrovac na Moru, vetëm 200 metra nga plazhi më i afërt. Free Wi-Fi është dhënë në shtëpi mysafir.

Dhomat ofrojnë TV kabllor dhe një ballkon me pamje nga kopshti. Të gjitha dhomat kanë një frigorifer dhe disa kanë një aneks kuzhine me zonën ngrënie dhe një lugat. Njësitë e akomodimit përfshijnë një banjo private me dush dhe tualetin falas.

Në afërsi të pensionit do të gjeni një restorant, një bar kafe, një treg dhe një dyqan. Sveti Stefan me plazhet e bukura dhe pamjet historike ndodhet 10 km nga Pensioni Medin, ndërsa ju mund të arrijnë Budva në më pak se 20 minuta me makinë. Kjo pronë ka parkim falas.

Shtëpi për mysafirë është 38 km nga Aeroporti Tivat dhe 51 km nga Aeroporti Podgoricë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68598558

Emri i pronarit

Tomislav Medin

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën