RENT A CAR

Shtëpia në Perazica Dol

Reževići, Perazica Do 39

Numri i pyetjeve: 935 Vizita: 58782

Numri i pyetjeve: 935 Vizita: 58782

Shtoni në të preferuarat

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Po marr me qira një shtëpi guri në Perazica Dol. Shtëpia është në katin përdhesë (50m2), ka 2 dhoma gjumi me 2 krevate, dhomë të madhe të jetesës me krevat divan kënd për gjumi 2 persona, një kuzhinë të veçantë të ndara dhe një banjo. Ajo është e pajisur me të gjitha gjërat dhe pajisjet shtëpiake të nevojshme për një qëndrim. Nuk ka ujë gjatë gjithë ditës, dhoma është ajër të kondicionuar, një vend parkimi është siguruar, dhe një makinë qasje në shtëpi është e mundur. Në frontin e shtëpisë ka një zonë të shtrojë, një Barbecue dhe një oborr të rrethuar. Vetëm shtëpia është lëshuar, kështu që ju keni paqen dhe privatësinë tuaj. Perazica Do është një fshat i vogël me rreth 60 shtëpi të vendosura në një gji nën manastirin Rezevici, 3 km nga Petrovac. Në anën tjetër të gjirit ka hotel AS, i cili aktualisht nuk punon për rinovim. Zgjidhja është mjaft paqësore, nuk ka zhurmë dhe nuk ka jetë nate; e vetmja gjurmë e qytetërimit është një dyqan prapa shtëpisë dhe një bar plazhi me specialitete deti. Përgjatë gjirit ka një plazh me guralecë të madhe që arrihet nga një rrugë përmes vendbanimit dhe shkallëve. Largësia në plazh është rreth 200m, 5-7 minuta më këmbë.
Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 200m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381641145235

Emri i pronarit

Aleksandar Stojanovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën