RENT A CAR

Apartamente DARKO

Sutomore, CARA LAZARA 71

Numri i pyetjeve: 3128 Vizita: 143128

Numri i pyetjeve: 3128 Vizita: 143128

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente DARKO janë të vendosura në rrugën Cara Lazara, rreth 800 metra larg plazhit dhe shëtitores kryesore të qytetit. Apartamente kanë ajër të kondicionuar, TV (kabllor), WI-FI INTERNET, kuzhinë, banjo, tarracë dhe parking në oborrin e ndërtesave, i cili është mbyllur gjatë natës. Objekti ndodhet në një pjesë të qetë të Sutomore. Për të gjitha informacionet mund të na kontaktoni përmes Viber-it ose në numrat e telefonit të ofruar në këtë faqe interneti.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 450m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269030591

+38230373752

Emri i pronarit

Velisa Mihaljevic

Web site: SKYPE: velisa.mihaljevi1

Dërgo kërkesën