RENT A CAR

Apartamente Radovanoviq

Sutomore, Mirosica 2

Numri i pyetjeve: 212 Vizita: 9246

Numri i pyetjeve: 212 Vizita: 9246

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Radovanoviç kanë 5 apartamente krejtësisht të reja të bëra në vitin 2018. Apartamente kanë 4 shtretër dhe 7 shtretër. Çdo apartament ka një hyrje të veçantë, kuzhinë, banjo. Apartamente janë të ajrit të kondicionuar, ata janë të pajisur edhe me internet dhe TV.

Parkimg ofrohet. Shtëpia është e vendosur në një pjesë të qetë të Sutomore me pamje pyll pishe.

Ne jemi 500 metra nga qendra dhe plazhi kryesor. Furra dhe një restorant janë 200 metra larg.

çmimet:

Studio qershor-20 shtator, korrik-gusht 30 eur

Apartament Qershor-Shtator 50 euro, korrik-gusht 60 euro

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381631111551

+381 63 264 153

Emri i pronarit

Nebojsa Radovanovic

Dërgo kërkesën