RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma MARE

Sutomore, Obala Iva Novakovića bb

Numri i pyetjeve: 3864 Vizita: 59496

Numri i pyetjeve: 3864 Vizita: 59496

Shtoni në të preferuarat

Internet


Përshkrim

Apartamente dhe dhoma 'MARE' janë të vendosura në qendër të Sutomore në shëtitore pranë plazhit. Ne ofrojmë apartamente të trefishtë dhe pesë-krevatë dhe trefishtë dhe dy dhoma me banjo. Apartamente janë me ajër të kondicionuar, të pajisur me TV kabllor dhe kuzhina. Largësia nga deti është 5 metra. Largësia nga stacioni i autobusit 300 metra. Largësia nga stacioni i trenit 200 metra. Na vizitoni dhe shikoni për veten tuaj se pse ne jemi zgjidhja e duhur për ju.
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267464325

Emri i pronarit

MARKO MADZAR

Dërgo kërkesën