RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma VLAHOVIĆ

Sutomore, Obala Iva Novakovica bb

Numri i pyetjeve: 7649 Vizita: 240204

Numri i pyetjeve: 7649 Vizita: 240204

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

I marr me qira njësitë e akomodimit me tre shtretër dhe katër krevate, të cilat kanë banjo, frigorifer, ajer te kondicionuar, TV dhe tarracë në det. Disa njësi kanë një kuzhinë të veçantë, ndërsa të tjerët kanë mundësinë të përdorin kuzhinë të përbashkët. Ne jemi të vendosur në një setalist, 5 metra nga deti. Pranë shtëpisë janë mini tregje, disa furra buke, restorante dhe piceri. Tregu ndodhet 200 metra nga shtëpia.

Lexo më shumë

Vend

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 065546

Emri i pronarit

Vlahovic Lola

Dërgo kërkesën