RENT A CAR

Macanovic Apartamente

Sutomore, Njegoseva 34

Numri i pyetjeve: 1860 Vizita: 5796

Numri i pyetjeve: 1860 Vizita: 5796

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamentet "Macanovic" janë të vendosura në qendër të Sutomore, 600 metra larg plazhit. Apartamentet kanë dhoma dyshe (studio), treshe (studio) dhe katërfishtë (apartament).

Të gjitha apartamentet kanë një banjo private, një tarracë dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht me pjata.

Gjithashtu, të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar, TV kabllor dhe qasje në internet.

Na kontaktoni me telefon për të gjitha informacionet:+382 68 053 197

Përfitoni nga vera dhe shtatori .Ne ofrojmë çmime të mira nga 01.09. me çmime prej 7 € dhe 6 € për person.
Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268053197

Emri i pronarit

Macanovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën