RENT A CAR

Shtëpi për mysafirë

Sutomore, Obala bb

Numri i pyetjeve: 1799 Vizita: 38371

Numri i pyetjeve: 1799 Vizita: 38371

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente të favorshme dhe dhoma vetëm 30 metra nga deti - banjo të veçantë, frigorifer, ajer te kondicionuar, TV, tarracë me pamje nga deti, përdorimi i kuzhinës, parking, WiFi ... Shtëpi për mysafirë "Obala" ofron 4 lloje të akomodimit: 1. Dhoma pa pamje deti : banjo private, frigorifer, klimatizim AC, WiFi, parkim, perdorim i kuzhinës; për 3 ose 4 persona 2. Dhoma me pamje nga deti: të gjitha të përmendura + tarracë me pamje nga deti; për 3 ose 4 persona 3. Apartamente studio: të gjitha të përmendura + kuzhinë të veçantë; per 4 persona 4. Apartamenti me dy dhoma: te gjitha te permendura ne dy njesi te vecanta (2 frigorifere, 2 banjo, 2 kondicionere, etj), tarracë me pamje nga deti, kuzhinë dhe hyrje të veçantë; për 6 persona. Ideale për grupe më të mëdha! Shikoni përshkrimin dhe fotografitë e shtëpisë në www.abramovicsutomorecg.weebly.com/sobe.html Përfitimet e veçanta të JUN dhe SEPTEMBER!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 605 952

Emri i pronarit

Guesthouse Obala

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën